Beste Abarth rijders,
zoals ook al in het 500forum te lezen, organiseer ik in samenwerking met CarMagik.nl op donderdagavond 10 september een Meguiar's workshop.
Tijdens deze Workshop konden de klanten wat meer "feeling" krijgen met het merk Meguiar's. Klanten die al wat ervaring hadden konden hun kennis bijschaven en nieuwe klanten maakten op een leuke manier kennis met het merk. Rob Mellaart liet aan de hand van een diapresentatie geprojecteerd op een beamer zien, hoe het merk Meguiar's is ontstaan en hoe het zich in de loop der jaren heeft verspreid over grote delen van de wereld. Ook kregen de klanten van Rob een stukje theorie over het 5-stappenplan van Meguiar's. Hierbij werd door Rob uitgebreid stilgestaan bij de stappen: Wassen, Reinigen en Voorbereiden, Polijsten, Waxen en Beschermen en als laatste Onderhoud.
Ook alle producten van Meguiar's zoals deze in de catalogus van 2009 afgebeeld staan, werden door Rob uitgebreid besproken en uitgelegd. Hierdoor kregen de klanten een goede indruk welke producten voor welke doeleinden bestemd zijn. Na een koffiepauze volgde een vragenrondje en daarna werd buiten door Rob Mellaart het e.e.a. gedemonstreerd op een door een van de klanten beschikbaar gestelde auto. Het weer was uitstekend, zodat buiten gezellige conversaties plaatsvonden tussen Rob en de klanten, maar ook tussen de klanten onderling.
Dus het idee is: een workshop zoals boven beschreven, met allemaal 500 (A)’s GP(A)'s rwyb's
Tijd: vanaf 19:15
Locatie: Westvlietweg 66a in Den Haag
Als je interesse hebt graag even een pbtje sturen met hoeveel personen je wilt komen.
Misschien tot ziens!
Jaap Burg
www.carmagik.nlal zeker van de partij:
stalen ros
viktor v
jaapburg